RPA1 – u nás v RPA1.sk nájdete všetko pod jednou strechou na Vašej ceste automatizáciou. Sme Váš automatizačný partner.

 

Sme tu pre Vás:

 Automatizácii sme sa začali venovať ešte skôr, ako začala byť skratka RPA populárna

 Automatizovali sme už množstvo rôznych druhov procesov v rade spoločností

 Automatizácia pre nás nie je nudná práca, ale poslanie s hlbokým významom, ktoré nás baví

 

Ako naša spolupráca zvykne prebiehať?


Dohodneme si úvodné stretnutie priamo u Vás, kde Vás oboznámime s našou spoločnosťou, Foxtrot RPA softvérom, predvedieme naživo ukážky automatizácie z praxe a prediskutujeme možnosti automatizácie vo Vašej spoločnosti. Veľmi radi zodpovieme akékoľvek otázky účastníkov tohto meetingu k možnostiam automatizácie procesov na ich oddeleniach.


Podpíšeme NDA (Zmluvu o mlčanlivosti), na základe ktorej nám budete vedieť poskytnúť detailnejšie informácie o Vašich procesoch. To nám umožní vypracovať PoC (Proof of Concept) a pripraviť cenovú ponuku.


Vypracujeme PoC (Proof of Concept), teda automatizujeme Vám čiastkový alebo celý proces priamo vo Vašom prostredí a presvedčíme Vás tak o tom, že Foxtrot RPA je najlepšie riešenie pre automatizáciu procesov vo Vašej firme.


Pripravíme Vám cenovú ponuku, ktorá bude zahŕňať všetko, na čom sa dohodneme (napr. licencie, tréning, konzultácie alebo aj celkovú automatizáciu Vašich procesov v našej réžii). Taktiež veľmi radi vytrénujeme Vašich interných zamestnancov, aby ste si vedeli vytvoriť tím vlastných automatizačných expertov a vyťažili tak z automatizácie čo najviac.


Poskytujeme prémiovú podporu, konzultácie a sme kedykoľvek k dispozícii od jednoduchých otázok po telefóne až po riešenie komplexných problémov priamo u Vás alebo pomocou telekonferencie.

Vyššie uvedený model spolupráce je najčastejšie používaný. Ak však máte požiadavky na iný postup, vždy sa Vám prispôsobíme.

Kam ďalej? >> Kontaktujte nás ešte dnes. Sme tu pre Vás.